Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W270

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Dwuzakresowa, lekka i praktyczna Motorola W270 to telefon z klapką, który wyróżniał się raczej prostymi funkcjami i estetycznym wyglądem. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Motorola W270 jego opis oraz funkcje.


Aparat można traktować jako następce modelu W220 również z klapką o niemal identycznych wymiarach, wadze a także bardzo podobnej budowie. Nie wielki ekran o rozdzielczości 128x128px CSTN i nasyceniu 65 tys. kolorów pozwalał na wyświetlanie nie skomplikowanych plików graficznych oraz sprawiał, że obsługa telefonu w kolorze staje się znacznie przyjemniejsza. Od strony komunikacyjnej Motorola nadal posiada łącze GPRS, z którego można było korzystać np. przeglądając strony w oparciu o przeglądarkę xHTML lub WAP. Niestety nowy model nie posiadał nadal aparatu cyfrowego, jednak pojawił sie już odtwarzacz mp3 oraz Radio z RDS. Ponadto słownik obsługa aplikacji Java dawała możliwość wgrywania nowych programów i gier. Nowością jest także wprowadzenie wejścia na karty microSD pozwalające rozszerzyć pamięć telefon do max 2GB. W270 posiada tryb głośnomówiący, z którego możemy korzystać rozmawiając podczas prowadzenia samochodu. Telefon Motorola W270 otrzymuje dobre opinie, jako lekki i praktyczny model o wystarczających funkcjach. Niestety cena telefonu Motorola W270 nie jest możliwa do oszacowania ponieważ model ten już dawno zniknął z rynku.


Motywy na Motorole W270 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W270. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W270. Zapraszamy