Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W230

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

                     Motorola W230 to telefon pracujący w trzech zakresach o zwykłej i prostej konstrukcji. Jest to pierwszy model Motoroli wyposażony w opatentowaną przez koncern technologię CrystalTalk pozwalającą na prowadzenie rozmów w lepszej jakości. Model pojawił się na rynku w roku 2007. Krótki opis telefonu Motorola W230 oraz najważniejsze funkcje przedstawiamy poniżej.


Wersję W230 wyposażono w nie wielki ekran o rozdzielczości 128x128px i nasyceniu 65 tys. kolorów co spokojnie pozwalało na wygodną pracę i obsługę telefonu np. w zakresie przeglądania grafiki mms czy surfowania po stronach internetowych. Nowością w stosunku do poprzednich modeli jest wejście na karty microSD do 2GB co nie wątpliwie jest sporym plusem. Transmisję danych model W230 obsługuje dzięki technologii GPRS a wyświetlanie informacji zapewni nam przeglądarka WAP oraz xHTML. Do tego 32 tonowa polifonia, obsługa mp3 wraz z Radiem z RDS oraz wbudowane gry dają doskonałą rozrywkę podczas długich podróży. Telefon Motorola W230 otrzymuje różne opinie, ceni się go za nie wielką wagę i dość dobre jak na ten rok funkcje z drugiej strony Użytkownicy narzekają na słabą jakość wykonania. Na chwilę obecną cena telefonu Motorola W230 nie jest znana ponieważ aparat ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole W230 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W230. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W230. Zapraszamy