Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola W220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Dwuzakresowa, lekka i praktyczna Motorola W220 to telefon z klapką, który wyróżniał się raczej prostymi funkcjami i nie skomplikowaną obsługą. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Motorola W220 jego opis oraz funkcje.


Nie wielki ekran o rozdzielczości 128x128px CSTN i nasyceniu 65 tys. kolorów pozwalał na wyświetlanie nie skomplikowanych plików graficznych oraz sprawiał, że obsługa telefonu w kolorze staje się znacznie przyjemniejsza. Od strony komunikacyjnej Motorole wyposażono w łącze GPRS, z którego można było korzystać np. przeglądając strony w oparciu o przeglądarkę xHTML lub WAP. Niestety model ten nie posiadał ani aparatu cyfrowego ani też odtwarzacza mp3, jedynym udogodnieniem w kwestiach akustycznych była polifonia 32 tonowa oraz wbudowane Radio. Ponadto słownik obsługa aplikacji Java dawała możliwość wgrywania nowych programów i gier. W220 posiada tryb głośnomówiący możemy także korzystać z niego rozmawiając podczas prowadzenia samochodu. Telefon Motorola W220 otrzymuje dobre opinie, jako lekki i praktyczny model o wystarczających funkcjach. Niestety cena telefonu Motorola W220 nie jest możliwa do oszacowania ponieważ model ten już dawno zniknął z rynku.


Motywy na Motorole W220 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole W220. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole W220. Zapraszamy