Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola VE66

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Motorola VE66 to telefon czterozakresowy odznaczający się nowszym wzornictwem oraz szeroką gamą multimedialnych funkcji. Model ten pojawił się na rynku w roku 2008 i już od tego czasu wzbudził spore zainteresowanie. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepiej wyposażonych terminali wypuszczonych przez Motorolę. Najważniejsze cechy telefonu Motorola VE66 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.


Telefon na systemie Linux Montavista został wyposażony w technologię CrystalTalk, która polepsza jakość rozmowy, aparat fotograficzny na matrycy 5Mpx oraz odtwarzacz mp3.  Co ciekawe Motorola wypuściła model z rozsuwaną klapką potrafiący obsłużyć popularne obecnie widżety czyli szybki dostęp do najważniejszych informacji oraz kanałów RSS. Ekran to 2,2 calowy wyświetlacz TFT, potrafiący pokazać do 256 tys. kolorów. Istotną zaletą, o której warto wspomnieć jest wewnętrzna pamięć o wielkości 110mb dodatkowo z możliwością rozszerzenia do uwaga 32 GB! Jest to naprawdę imponujący wynik. Ponadto w telefonie znajdziemy łącze WiFi, Bluetooth oraz EDGE. Radio z RDS, 64 głosowa polifonia oraz możliwość nagrywania i odtwarzania filmów video. Ten multimedialny kombajn obsługuje procesor 500 MHz, który jak wspomniano wyżej działa pod kontrolą systemu Linux. Użytkownicy telefonu Motorola VE66 nadają mu opinie innowacyjnego i nie zwykle bogatego w funkcje telefonu ze stabilnym systemem. Obecna cena aparatu Motorola VE66 waha się w granicach 500zł.


Motywy na Motorole VE66 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole VE66. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole VE66. Zapraszamy