Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola VE538

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Zaawansowana technologicznie i całkiem młoda Motorola VE538 to telefon. Który został wyposażony w większość multimedialnych funkcji jakie posiadają obecne aparaty. Prosta konstrukcja z klawiaturą na wierzchu oraz dużym i przejrzystym wyświetlaczem to szybki dostęp do informacji w każdym miejscu i czasie. Najważniejsze cechy telefonu Motorola VE538 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.


Model VE538 wyposażono w wyraźny i duży ekran o rozdzielczości 240x320px i nasyceniu aż 256 tys. kolorów co powoduje, że praca z tym telefonem staje się znaczenie przyjemniejsza. Dzięki zastosowaniu odczytu zewnętrznych kart pamięci microSD do 4GB już nie będziemy zastanawiać się gdzie pomieścić zdjęcia oraz pliki multimedialne. Dodatkowo korzystanie z Internetu za pomocą Motoroli VE538 to czysta przyjemność bowiem telefon posiada złącze UMTS oraz wygodną przeglądarkę xHTML a dzięki temu, że posiada on także port usb czy moduł bluetooth połączenie się z Internetem np. na laptopie przy pomocy telefonu nie będzie żadnym problemem. Dodatkowo w telefonie znajdziemy odtwarzacz mp3, 2.0 Mpx aparat fotograficzny z możliwością nagrywania wideo oraz szereg funkcji biurowych. Zdania na temat telefonu Motorola VE538 oraz opinie są bardzo dobre z uwagi na szerokie możliwości multimedialne oraz użytkowe. Obecna cena telefonu Motorola VE538 nie jest możliwa do oszacowania ponieważ model ten został wyparty z rynku.


Motywy na Motorole VE538 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole VE538. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole VE538. Zapraszamy