Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V980

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola V980 to telefon, który reprezentuje model low-endowy dla sieci 3G (WCDMA). Jak na rok 2004 rok wprowadzenia model V980 zadziwia liczebnością funkcji, które zadowolą nie jednego wybrednego użytkownika. Prześledźmy krótki opis telefonu Motorola V980 jego możliwości oraz najważniejsze funkcje.


Wersja V980 jest następcą swojego poprzednika modelu V975 gdzie nastąpiło kilka nie wielkich zmian. Terminal posiada dwa kolorowe wyświetlacze, jeden o rozmiarach 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz drugi 96x80px i nasyceniu 4 tys. kolorów, służący w zasadzie do podstawowych celów jak np. sprawdzenie nadchodzącego połączenia. W modelu V980 zastosowano pamięć wewnętrzną 2 MB z możliwością rozszerzenia o dodatkowe karty microSD. Przeglądać Internet możemy dzięki wbudowanej technologii UMTS w oparciu o przeglądarkę WAP. Telefon obsługuje już także dzwonki mp3, 24 tonową polifonię, aplikację java a w dodatku co jest nowością jest wyposażony w dwie kamery, tą główna z matrycą 0,3 Mpx oraz dodatkową do wideokonferencji o matrycy 0,1Mpx. Ponadto możemy nagrywać oraz odtwarzać filmy w formacie MPEG4 lub WMV. Motorola V980 otrzymuje doskonałe opinie, jest telefonem nie zwykle funkcjonalnym a zarazem nie wielkim. Cena telefonu Motorola V980 oraz jego dokładna wartość nie są na chwilę obecną znane.


Motywy na Motorole V980 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V980. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V980. Zapraszamy