Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V975

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Kolejny terminal składany w obudowie typu clamshell to Motorola V975, która reprezentuje telefon low-endowy dla sieci 3G (WCDMA). Jak na rok 2004 rok wprowadzenia model V975 posiada dość zaawansowane funkcje, które zadowolą nie jednego wybrednego użytkownika. Prześledźmy krótki opis telefonu Motorola V975 jego możliwości oraz najważniejsze funkcje.


Wersja V975 posiada dwa kolorowe wyświetlacze, jeden o rozmiarach 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz drugi 96x80px i nasyceniu 4 tys. kolorów, służący w zasadzie do podstawowych celów jak np. sprawdzenie nadchodzącego połączenia. W modelu V975 zastosowano w końcu większą pamięć wewnętrzną 16 MB z możliwością rozszerzenia o dodatkowe karty microSD. Przeglądać Internet możemy dzięki wbudowanej technologii UMTS w oparciu o przeglądarkę WAP. Telefon obsługuje już także dzwonki mp3 oraz 24 tonową polifonię a w dodatku co jest nowością jest wyposażony w dwie kamery, tą główna z matrycą 0,3 Mpx oraz dodatkowa do wideokonferencji. Ponadto możemy nagrywać oraz odtwarzać filmy w formacie MPEG4 lub WMV. Motorola V975 otrzymuje doskonałe opinie, jest telefonem nie zwykle funkcjonalnym a zarazem nie wielkim. Cena telefonu Motorola oraz jego dokładna wartość nie są na chwilę obecną znane.


Motywy na Motorole V975można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V975. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V975. Zapraszamy