Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V878

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Motorola V878 to kolejny telefon z serii popularnych modeli „V”. który pełni rolę następcy zaraz po wersji V872. Ten jeszcze lżejszy i niewielki model został względem V872 został wzbogacony o kilka funkcji, zmienił się również nieco wygląda telefonu. Najważniejsze cechy telefonu Motorola V878 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.


Producent wyposażył swój kolejny produkt również w dwa wyświetlacze, z tą różnicą, że teraz jeden i drugi jest już w kolorze – podstawowy o rozdzielczości 160x128px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz drugi zewnętrzny o nasyceniu 65 tys. kolorów, znacznie mniejszy, który służył do podglądu takich informacji jak identyfikacja nadchodzącego połączenia oraz sprawdzanie stanu baterii czy siły sygnału. Co ciekawe w telefonie, którego waga była naprawdę mała udało się jeszcze zamontować prosty aparat cyfrowy VGA w tej wersji z lampą błyskową. Nie zabrakło także połączenia GPRS oraz przeglądarki WAP. 40 głosowa polifonia niestety nadal bez dzwonków mp3 oraz pełna gama aplikacji biurowych sprawiały, że Motorola V878 była doskonałym asystentem na każdą okoliczność. Dodatkowo ten model obsługuje język JAVA a więc wgrywanie aplikacji i gier to już nie problem. Użytkownicy telefonu Motorola V878 nadawali mu opinie innowacyjnego modelu ceniąc za elegancję i nie wielką wagę. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Motorola V878 nie jest znana, ponieważ model ten zeszedł z rynku już dawno temu.


Motywy na Motorole V878 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V878. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V878. Zapraszamy