Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V872

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola V872 to kolejny telefon z serii popularnych modeli „V” charakteryzujący się eleganckim wyglądem oraz ciekawym wzornictwem. Ten lekki i nie wielki model został wprowadzony na rynek w roku 2004. Najważniejsze cechy telefonu Motorola V872 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.


Producent wyposażył swój kolejny produkt również w dwa wyświetlacze, jeden kolorowy o rozdzielczości 160x128px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz drugi zewnętrzny pracujący w technologii OLED znacznie mniejszy, który służył do podglądu takich informacji jak identyfikacja nadchodzącego połączenia oraz sprawdzanie stanu baterii czy siły sygnału. Co ciekawe w telefonie, którego waga była naprawdę mała udało się jeszcze zamontować prosty aparat cyfrowy VGA z możliwością rejestracji filmów video. Nie zabrakło także połączenia GPRS oraz wygodnej przeglądarki xHTML. 40 głosowa polifonia niestety bez dzwonków mp3 oraz pełna gama aplikacji biurowych sprawiały, że Motorola V872 była doskonałym asystentem na każdą okoliczność. Użytkownicy telefonu Motorola V872 nadawali mu opinie innowacyjnego modelu ceniąc za elegancję i nie wielką wagę. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Motorola V872 nie jest znana, ponieważ model ten zeszedł z rynku już dawno temu.


Motywy na Motorole V872 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V872. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V872. Zapraszamy