Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v8088

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Niewielki i dość klasyczny terminal Motorola model v8088 to telefon, który jako jeden z pierwszych w roku 2000 rozpoczynał długą serię popularnych V-ek. Podstawowe funkcje wraz z nie wielkimi udogodnieniami sprawiały, że model v8088 można było zaliczyć do średniej grupy cenowej. Opis telefonu Motorola v8088 jego cechy oraz możliwości przedstawiamy poniżej.


Niewielki i naprawdę lekki model odznaczał się prostą obsługą i pasował do każdej męskiej kieszeni czy damskiej torebki. Pracująca w dwóch zakresach Motorola w prawdzie nie miała do zaoferowania za wiele, wyświetlacz monochromatyczny o wysokości 5 linii czy możliwość wysyłania wiadomości sms to na tamte lata był standard, jednak były pewne funkcje, które wyróżniały model v8088 od reszty. Zanim w V-kach zaczęto montować zewnętrzne ekrany producent wprowadził diodę świecącą w kilku kolorach do informowania, która z grup użytkowników do nas telefonuje. Dodatkowo wybieranie głosowe sprawiało, ze wystarczył jeden przycisk aby szybko wybrać konkretny numer. Wgrywanie melodyjek, słownik T9 oraz dyktafon to reszta funkcji w jaki wyposażona był terminal. Zdania na temat telefonu Motorola v8088 oraz opinie krążyły w większości dobre jednak jak wiemy ilu użytkowników tyle zdań, których nie należy generalizować. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Motorola v8088 nie jest znana.


Motywy na Motorole v8088 nie istnieją. Gry na model Motorole v8088 należały do postawowej formy rozrywki. Dzwonki na Motorole v8088 to klasyczne dźwięki monofoniczne z możliwością dogrania nowych melodii.