Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v80

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Motorola V80 to model telefonu, który przede wszystkim imponuje innowacyjnością swojej konstrukcji. Kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 176x220px może być odchylany pod kątem 180 lub 90 stopni. Wprowadzony na rynek w roku 2004 model V80 zaskakiwał swoim nie codziennym i nie banalnym stylem. Cechy telefonu Motorola V80 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


Konstruktorzy V80 wyposażyli go w wystarczający ekran o nasyceniu 65 tys. kolorów oraz aparat fotograficzny potrafiący robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480px. Nie zabrakło również możliwości transmisji danych zarówno na te krótsze odległości poprzez Bluetooth jak i znacznie dalsze poprzez GPRS w oparciu o przeglądanie stron za pomocą przeglądarki WAP. Pełna obsługa poczty email wraz z wiadomościami MMS, EMS oraz możliwością wgrywania aplikacji w języku Java powodowały, że V80 uznawany był za zaawansowaną platformę multimedialną. To czego zabrakło to obsługa mp3. Krąży wiele zdań na temat telefonu Motorola V80, jedni rzucają opinie, że jest to model zbyt wymyślny bez specjalnych zalet, inni stwierdzają, że podoba im się taka odskocznia Motoroli od standardowych i klasycznych modeli produkowanych zazwyczaj w oparciu o jeden stały styl. Niestety dokładna cena telefonu Motorola V80 nie jest znana.


Motywy na Motorole V80 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V80. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V80. Zapraszamy