Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V750

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 120 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola V750 to telefon z klapką o klasycznym wyglądzie, który na rynek wszedł w okolicach roku 2002. Pracujący w trzech zakresach posiadał całkiem przyzwoite wymiary i wagę. Generalnie model ten posiadał podstawowe funkcje multimedialne. Cechy telefonu Motorola oraz opis prześledzimy poniżej.


Wersja V750 wyposażona była w dwa wyświetlacze z czego jeden kolorowy o nasyceniu 65 tys. kolorów i drugi monochromatyczny, znajdujący się na zewnętrznej części klapki. Z funkcji transmisji danych warto wymienić szybką transmisję GPRS dzięki, której można było przeglądać strony w oparciu o wbudowaną przeglądarkę WAP. W telefonie znajdziemy także łącze IrDA pozwalające na przesyłanie nie wielkich ilości danych. Kolorowy wyświetlacz zapewnił już w tym telefonie możliwość obsługi graficznych wiadomości MMS oraz przeglądania zdjęć zrobionych całkowicie podstawowym aparatem VGA. Dodatkowo V750 posiadał 16 tonową polifonię oraz obsługiwał aplikację Java co jest sporym plusem. Zdania na temat telefonu Motorola V750 oraz opinie były podzielone, jak wiadomo telefon miał i swoich zwolenników i przeciwników. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Motorola V750 nie jest możliwa do ustalenia ponieważ model ten już dawno wycofano z rynku.


Motywy na Motorole V750 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V750. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V750. Zapraszamy