Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v70

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola V70 to telefon o dość innowacyjnym wyglądzie oraz nowoczesnej konstrukcji składanej. Jak na 2002 rok wprowadzenia model ten zadziwiał i odróżniał się od innych telefonów produkowanych w tych czasach, jednak pod powłoką nie typowego aparatu kryją się raczej podstawowe funkcje.Cechy telefonu Motorola V70 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.


V70 to drogi i ekskluzywny telefon dla klientów o wyrafinowanych gustach. Jego oryginalność podkreśla obrotowa klapka oraz ekran wyświetlający obraz w negatywie czyli białe litery na ciemnym tle. Z pośród funkcji telefon znajdziemy w nim technologię szybkiej transmisji danych GPRS z możliwością przeglądania stron w oparciu o przeglądarkę WAP. Dodatkową zaletą w V70 o jakiej warto wspomnieć jest nie wielka waga telefonu oraz porządna bateria, która charakteryzowała się dość długim czasem czuwania z uwagi na czarno biały wyświetlacz oraz generalnie nie wielkie wymagania telefonu na energię. Model telefonu Motorola V70 dostawał dobre opinie i cieszył się popularnością wśród młodych ludzi spragnionych spróbowania czegoś nowego. Niestety cena telefonu Motorola V70 na dzień dzisiejszy nie jest znana z uwagi na to, że model już dawno został wyparty z rynku. 


Motywy na Motorole V70 nie były osiągalne, był to jeszcze zbyt podstawowy terminal. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V70. Dzwonki na Motorole V70 to klasyczne dźwięki monofoniczne.