Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V690

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Motorola V690 to telefon o nieco ostrzejszych kształtach wyglądem zupełnie odbiegający od wcześniejszych wersji Motoroli „V”. Innowacyjne funkcje w połączeniu z nowym designem powodują, że V690 wyznacza nową drogę w dziedzinie zaawansowanych aparatów. Przyjrzyjmy się cechom telefonu Motorola V690 prześledźmy jego opis oraz najistotniejsze cechy.


Motorola V690 pojawiła się na rynku w roku 2003. Ten nowy model V-ki wyposażono w możliwości trzyzakresowej pracy oraz dwa ekrany z czego jeden główny o rozdzielczości 128x160px i 65 tys. kolorów oraz drugi, zewnętrzny o wymiarach 96x16px. Telefon umożliwiał obsługę wiadomości MMS oraz szybką transmisję danych za pośrednictwem technologii GPRS. 40 głosowa polifonia w połączeniu z aparatem fotograficznym potrafiącym robić zdjęcia z max rozdzielczością 640x480px jak na ten rok stanowiły potwierdzenie innowacyjności tego modelu. Dodatkowo w V690 znajdziemy zegarek, alarm, kalkulator, przelicznik walut, organizer oraz kalendarz. Telefon Motorola V690 otrzymywał dobre opinie, przede wszystkim za nie wielką wagę i innowacyjny wygląd. Cena telefonu Motorola V690 nie jest na dzień dzisiejszy znana ponieważ model ten nie istnieje już na rynku.


Motywy na Motorole V690 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V690. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V690. Zapraszamy