Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v66i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 54
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola V66i to klasyczny telefon o opływowych kształtach. Kiedy model ten pojawił się na rynku w roku 2001 zadziwiał swoją nie zwykle mała wagą (tylko 79g) oraz małymi gabarytami. W prawdzie V66i posiadała kolorowego wyświetlacza jednak jej konstruktorom udało się zmieścić w niej całkiem sporo innowacyjnych jak na tamten rok funkcji.


Wersja znanej i cenionej V-ki, posiadała w sobie baterię Li-Ion o pojemności 500mAh co przy nie wielkim zużyciu energii za sprawą monochromatycznego wyświetlacza dawało dość długi czas czuwania. Ten model jest lustrzanym odbiciem wersji V66 - a jedyne zmiany wprowadzone w wersji V66i to wiadomości EMS oraz obsługa JAVA. Co ciekawe w telefonie pomyślano już o transmisji danych via GPRS dzięki której można bezpośrednio na aparacie przeglądać strony w oparciu o przeglądarkę WAP. To nie koniec innowacji, dodatkowo aby wiadomości pisało się szybciej i wygodniej wprowadzono także słownik T9, nie zabrakło wybierania głosowego oraz dyktafonu. Motorola V66i może także służyć jako podręczny asystent biurowy, bowiem wyposażona została w przelicznik walut, kalkulator, organizer czy kalendarz.  Telefon Motorola V66i opinie otrzymywał bardzo dobre za sprawą gabarytów w stosunku do funkcjonalności jaką oferował. Obecna cena telefonu Motorola V66i nie jest znana ponieważ model ten już dawno nie istnieje na rynku.


Motywy na Motorole V66i nie były osiągalne, był to jeszcze zbyt podstawowy terminal. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V66i . Dzwonki na Motorole V66i to klasyczne dźwięki monofoniczne.