Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v66

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 54
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola V66 to klasyczny telefon o opływowych kształtach. Kiedy model ten pojawił się na rynku w roku 2001 zadziwiał swoją nie zwykle mała wagą (tylko 79g) oraz małymi gabarytami. W prawdzie V66 posiadała kolorowego wyświetlacza jednak jej konstruktorom udało się zmieścić w niej całkiem sporo innowacyjnych jak na tamten rok funkcji.


 Wersja znanej i cenionej V-ki, posiadała w sobie baterię Li-Ion o pojemności 500mAh co przy nie wielkim zużyciu energii za sprawą monochromatycznego wyświetlacza dawało dość długi czas czuwania. Co ciekawe w telefonie pomyślano już o transmisji danych via GPRS dzięki której można bezpośrednio na telefonie przeglądać strony w oparciu o przeglądarkę WAP. To nie koniec innowacji, dodatkowo aby wiadomości pisało się szybciej i wygodniej wprowadzono także słownik T9, nie zabrakło wybierania głosowego oraz dyktafonu. Motorola V66 może także służyć jako podręczny asystent biurowy, bowiem wyposażona została w przelicznik walut, kalkulator, organizer czy kalendarz.  Telefon Motorola V66 opinie otrzymywał bardzo dobre za sprawą gabarytów w stosunku do funkcjonalności jaką oferował. Obecna cena telefonu Motorola V66 nie jest znana ponieważ model ten już dawno nie istnieje na rynku.


Motywy na Motorole V66 nie były osiągalne, był to jeszcze zbyt podstawowy terminal. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V66. Dzwonki na Motorole V66 to klasyczne dźwięki monofoniczne.