Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V635

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Motorola V635 to aparat telefoniczny o konstrukcji składanej, kolejny z resztą w długiej ewolucji popularnych modeli „V”. Jeszcze bardziej zaawansowany model oferował już swojemu użytkownikowi możliwość rozbudowania pamięci wewnętrznej oraz lepszy aparat cyfrowy. Przyjrzyjmy się zatem jakie możliwości posiada Motorola V635, prześledźmy jej opis i najważniejsze cechy.


Telefon charakteryzował się budową oraz gabarytami niemal identycznymi jak cała pozostała seria popularnych V-ek, oczywiście zmienił się układ klawiszy oraz nieco inaczej zostały poprowadzone linie i zarys panelu zewnętrznego jednak w gruncie rzeczy to nadal legendarna V-ka jednak już o bardziej zaawansowanych możliwościach. W tym modelu znajdziemy już ekran nasycony 265 tys. kolorami oraz polepszony aparat potrafiący robić zdjęcia w rozdzielczości 1,3 Mpx. Zewnętrzny wyświetlacz w V635 także jest już kolorowy i potrafi wyświetlić do 4096 kolorów. Spory plusem jest fakt, że producent w końcu pomyślał o możliwości rozbudowy małej pamięci kartami SD. Dzięki szybkiej łączności EDGE korzystanie z Internetu będzie szybkie i sprawne, a wbudowana obsługa Java oraz mp3 pozwolą cieszyć się doskonały dźwiękiem oraz nowymi grami i programami w telefonie.


Użytkownicy telefon Motorola V635 nadają mu opinie porządnego modelu jednak jak na tamten czas produkt był troszkę za bardzo wywindowany cenowo.  Jednak dokładna wartość telefonu Motorola oraz jego cena na chwilę obecną nie są znane.


Motywy na Motorole V635 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V635. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V635. Zapraszamy