Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V620

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola V620 to telefon wprowadzony na rynek bardziej z myślą o użytkownikach z zasobniejszymi portfelami. Pracujący w czterech zakresach model wyposażono w wiele zaawansowanych funkcji na rynku zadebiutował w roku 2003. Prześledźmy zatem krótki opis telefonu Motorola V620 jego cechy oraz najważniejsze funkcje.

Przede wszystkim model V620 jest następcą poprzedniej wersji z oznaczeniem V600. Producent zastosował jedną istotną zmianę w nowym modelu jednak mimo wszystko na pierwszy rzut oka są one bardzo do siebie podobne.


V620 wyposażono w większy wyświetlacz podstawowy o rozdzielczości 176x220px o nasyceniu 256 tys. kolorów oraz drugi zewnętrzny monochromatyczny służący w zasadzie tylko do podglądania numerów dzwoniących oraz siły sygnału czy poziomu baterii. Producent podobnie jak w wielu poprzednich modelach V-ek nadal nie pomyślał o możliwości rozbudowy pamięci wewnętrznej, która jest zdecydowanie za mała i wynosi tylko 5MB. Dzięki technologii GPRS korzystanie z Internetu poprzez wbudowaną przeglądarkę WAP stanie się przyjemnością a pliki oraz dokumenty będziemy mogli swobodnie przesyłać w oparciu o moduł Bluetooth. W V620 nie zapomniano również o 24 tonowej polifonii, obsłudze JAVA oraz aparacie cyfrowym niestety kiepskiej jakości. Co więcej model V620 może odtwarzać filmy zapisane w formacie MPEG4. Użytkownicy terminala Motorola V620 nadawali mu opinie funkcjonalnego i nie drogiego modelu o przyzwoitych parametrach. Na chwilę obecną ciężko oszacować wartość telefonu Motorola V620 lub chociaż średnią cenę z uwagi, na to ze model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V620 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V620. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V620. Zapraszamy