Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola V600 to telefon wprowadzony na rynek bardziej z myślą o użytkownikach z zasobniejszymi portfelami. Pracujący w czterech zakresach model wyposażono w wiele zaawansowanych funkcji na rynku zadebiutował w roku 2003. Prześledźmy zatem krótki opis telefonu Motorola V600 jego cechy oraz najważniejsze funkcje.
V600 wyposażono w średniej wielkości w

yświetlacz podstawowy o rozdzielczości 128x160px oraz drugi zewnętrzny monochromatyczny służący w zasadzie tylko do podglądania numerów dzwoniących oraz siły sygnału czy poziomu baterii. Producent podobnie jak w wielu poprzednich modelach V-ek nadal nie pomyślał o możliwości rozbudowy pamięci wewnętrznej, która jest zdecydowanie za mała i wynosi tylko 5MB. Dzięki technologii GPRS korzystanie z Internetu poprzez wbudowaną przeglądarkę xHTML stanie się przyjemnością a pliki oraz dokumenty będziemy mogli swobodnie przesyłać w oparciu o moduł Bluetooth. W V600 nie zapomniano również o 24 tonowej polifonii, obsłudze JAVA oraz aparacie cyfrowym niestety kiepskiej jakości. Co więcej model V600 może odtwarzać filmy zapisane w formacie MPEG4. Użytkownicy terminala Motorola V600 nadawali mu opinie funkcjonalnego i nie drogiego modelu o przyzwoitych parametrach. Na chwilę obecną ciężko oszacować wartość telefonu Motorola V600 lub chociaż średnią cenę z uwagi, na to ze model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V600 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V600. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V600. Zapraszamy