Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v60

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                   Motorola v60 to telefon, który jest kontynuacją znanej serii rozkładanych modeli Amerykańskiego Koncernu. v60 należała raczej do jednej z pierwszych V-ek a na rynku pojawiła się w roku 2001. Krótki opis terminala Motorola v60 oraz jego najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Ten trzyzakresowy model telefonu Motorola v60 był wyposażony w monochromatyczny wyświetlacz o nie wielkiej rozdzielczości 96x64px o turkusowym podświetleniu. Co ciekawe w telefonie można było korzystać z szybkiej jak na tamte czasy transmisji danych GPRS przeglądając np. strony w oparciu o przeglądarkę WAP. Dodatkowo w modelu v60 znajdziemy Radio, Gry oraz kompozytor dzwonków. Z funkcji ułatwiających obsługę można by wymienić wybieranie głosowe oraz dyktafon służący do nagrywania krótkich plików dźwiękowych. v60 należał raczej do klasycznych telefonów z tymi najbardziej niezbędnymi i prostymi opcjami. Po zewnętrznej stronie klapki znajdziemy także dodatkowy wyświetlacz informujący o nadchodzącym połączeniu. Motorola v60 otrzymywała dobre opinie a cenioną jest za niezawodność i nie skomplikowaną obsługę. Na dzień dzisiejszy cena aparatu Motorola v60 nie jest znana z uwagi na to, że model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole v60 nie były dostępne. Gry na model Motorola v60 należały do podstawowej formy rozrywki w telefonie. Dzwonki na Motorole v60 reprezentowały podstawowe dźwięki monofoniczne.