Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V560

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

                     Motorola V560 to aparat telefoniczny z klapką o nie wielkich rozmiarach i bagatelnej wadze reprezentujący zaawansowane możliwości zarówno multimedialne jak i biurowe. Model V560 pojawił się na rynku w roku 2004. Cechy telefonu Motorola V560 opis oraz najważniejsze funkcje przedstawiamy poniżej.


Model V560 to kolejny z serii ulepszony model zaraz po wersji V557. Telefon wyposażono w kolorowy ekran główny TFT o rozdzielczości 176x220px i 256 tys. kolorów oraz ekran dodatkowy działający w technologii OLED. Dzięki wbudowanym funkcjom komunikacyjnym jak GPRS czy Bluetooth dostęp do Internetu oraz przesyłanie plików będzie odbywać się szybko i bezproblemowo. W V560 znajdziemy także nową kamerę, tym razem z matrycą 0,3 Mpx. Dzwonki polifoniczne 24 tonowe wraz z możliwością wgrywania nowych aplikacji JAVA oraz obsługa poczty elektronicznej w telefonie to już standard. Dodatkowo terminal oferuje kilka programów biurowych takich jak np. kalkulator, przelicznik walut, organizer czy kalendarz. Użytkownicy telefonu Motorola V560 nadają mu bardzo dobre opinie ceniąc za jakość i wszechstronność.  Dokładna cena telefonu Motorola V560 na obecnym rynku nie jest znana z uwagi na to, że model został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V560 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V560. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V560. Zapraszamy