Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V557

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola V557 to model telefonu pracującego w czterech zakresach,  który stanowi kontynuację w ewolucji zaawansowanych wersji V-ek. Jest to następca opisywanego już wcześniej modelu V555. Prześledźmy zatem najważniejsze cechy telefonu Motorola V557 jego opis oraz możliwości.


W Motoroli V557 wreszcie możemy zaobserwować kilka konkretnych zmian przemawiających za jeszcze bardziej zaawansowanymi cechami telefonu. Przede wszystkim zastosowano wyświetlacz o tej samej rozdzielczości 176x220px jednak o znacznie wyższym nasyceniu kolorów bo aż 256 tys. Nowością jest także zamiana monochromatycznego, dodatkowego wyświetlacza na kolorowy w technologii OLED.  Z funkcji komunikacyjnych wszystko pozostało bez zmian czyli przesyłanie danych przy pomocy EDGE, GPRS  w oparciu o przeglądarkę WAP, dodatkowo V557 nie posiada możliwości synchronizacji danych oraz portu usb. Polifonia została zastąpiona jeszcze żywszymi dźwiękami, teraz to już 40 tonów z możliwością pełnej obsługi plików Video.

Podsumowując dzięki dobrej funkcjonalności oraz baterii z dość dobrym czasem czuwania Motorola V557 otrzymuje bardzo dobre opinie. Na chwilę obecną wartość telefonu Motorola V557 oraz jego cena nie są znane z uwagi na to, że model ten został już wycofany z rynku.


Motywy na Motorole V557 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V557. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V557. Zapraszamy