Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V555

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Motorola V555 to telefon czterozakresowy z klapką, który stanowi produkcyjną kontynuację w ewolucji popularnych V-ek. Model ten jest nowszą wersją nawiązującą zarówno wyglądem jak i funkcjami do modelu V551. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Motorola V555 jego opis oraz możliwości.


Podobnie jak w poprzedniej wersji, zastosowano ten sam wyświetlacz TFT o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów. Producent w nowym modelu V555 nadal stosował monochromatyczny wyświetlacz zewnętrzny (bez technologii OLED). Również i w tym modelu do komunikacji posłuży nam szybka technologia przesyłania danych EDGE oraz dodatkowo moduł Bluetooth do przesyłania plików na nie wielkie odległości, co więcej w modelu V555 znajdziemy także możliwość synchronizacji danych oraz port usb. Obsługa dzwonków mp3, polifonii, wbudowana JAVA czy możliwość obsługi email oraz wiadomości mms to już standard w tych seriach. W terminalu Motorola V555 wprowadzono również możliwość nagrywania filmów wideo w formacie MPEG4. Telefon Motorola V555 opinie otrzymywał dobre aczkolwiek zdarzały się zdania, że nowe modele V-ek Motoroli są tylko kopiami poprzednich z inną nazwą. Na dzień dzisiejszy dokładna wartość telefonu Motorola V555 czy choćby jego średnia cena nie są znane.


Motywy na Motorole V555 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V555. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V555. Zapraszamy