Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V551

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola V551 to telefon z klapką, który można śmiało powiedzieć  jest modelem identycznym względem wersji V550. Model V551 podobnie jak V550 został wprowadzony na rynek w roku 2004 i odziedziczył wszystkie cechy funkcjonalne po swoim poprzedniku. Najważniejsze możliwości telefonu Motorola V551 jego opis oraz cechy prześledzimy poniżej.


Jedynym detalem odróżniającym model V551 od jego poprzednika jest trochę inaczej poprowadzona linia klawiatury oraz wygląd klawiszy, poza tym model ten jest identyczny. Podobnie jak poprzednia wersja, również i w V551 zastosowano ten sam wyświetlacz TFT o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów. Jak się okazuje Producent w nowym modelu nadal stosował klasyczny wyświetlacz zewnętrzny (bez technologii OLED). Do komunikacji posłuży nam szybka technologia przesyłania danych EDGE oraz dodatkowo moduł Bluetooth do przesyłania plików na nie wielkie odległości, co więcej w modelu V551 znajdziemy także możliwość synchronizacji danych oraz port usb. Obsługa dzwonków mp3, polifonii, wbudowana JAVA czy możliwość obsługi email oraz wiadomości mms to już standard także i w tym modelu. W terminalu Motorola V551 wprowadzono również możliwość nagrywania filmów wideo w formacie MPEG4. Użytkownicy terminala Motorola V551 nadawali mu opinie niezawodnego i praktycznego aparatu podobne, opinie zbierała Motorola V550. Na dzień dzisiejszy dokładna wartość telefonu Motorola V551 czy choćby jego średnia cena nie są znane.


Motywy na Motorole V551 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V551. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V551. Zapraszamy