Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V550

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Motorola V550 to telefon z klapką, który nawiązuje do swojego poprzednika modelu V545 reprezentując tym samym bardziej zaawansowane funkcje multimedialne. Model V550 został wprowadzony na rynek w roku 2004 i odziedziczył wiele cech po swoim niemal identycznym bracie. Najważniejsze możliwości telefonu Motorola V550 jego opis oraz cechy prześledzimy poniżej.


Podobnie jak poprzedni model, również i w V550 zastosowano ten sam wyświetlacz TFT o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów, jak się okazuje Producent w nowym modelu powrócił do klasycznego wyświetlacza zewnętrznego (bez technologii OLED). Do komunikacji posłuży nam szybka technologia przesyłania danych EDGE oraz dodatkowo moduł Bluetooth do przesyłania plików na nie wielkie odległości, co więcej w modelu V550 znajdziemy także możliwość synchronizacji danych oraz port usb. Obsługa dzwonków mp3, polifonii, wbudowana JAVA czy możliwość obsługi email oraz wiadomości mms to już standard także i w tym modelu. Dodatkowo producent w modelu V550 wprowadził możliwość nagrywania filmów wideo w formacie MPEG4. Użytkownicy terminala Motorola V550 nadawali mu opinie niezawodnego i praktycznego aparatu. Na dzień dzisiejszy dokładna wartość telefonu Motorola V550 czy choćby jego średnia cena nie są znane.


Motywy na Motorole V550 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V550. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V550. Zapraszamy