Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V547

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola V547 to telefon z klapką, który z jednej strony swoim wyglądam nawiązuje do swojego poprzednika modelu V545 natomiast z drugiej strony wchodzi bardziej w klasę biznesową. Również i w tym modelu poza wprowadzeniem bardziej klasycznego wyglądu terminala od strony funkcjonalnej nie wiele się zmieniło. Najważniejsze możliwości telefonu Motorola V547 jego opis oraz cechy prześledzimy poniżej.


Podobnie jak poprzedni model, również i w V547 zastosowano ten sam wyświetlacz TFT o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów, jednak drugi wyświetlacz został już zamieniony na ekran OLED. Producent wyposażył nowszy model w baterię o nieco większej pojemności, teraz 820mAh co przekłada się na dłuższy czas czuwania. Do komunikacji posłuży nam jeszcze szybsza technologia przesyłania danych EDGE oraz dodatkowo moduł Bluetooth do przesyłania plików na nie wielkie odległości. Obsługa dzwonków mp3, polifonii, wbudowana JAVA czy możliwość obsługi email oraz wiadomości mms to już standard także i w tym modelu. Dodatkowo producent w modelu V547 wprowadził możliwość nagrywania filmów wideo w formacie MPEG4. Patrząc obiektywnie również i Motorola V547 dostawała pochlebne opinie i była ceniona za nie wielkie wymiary oraz wszechstronność funkcji. Dokładna wartość telefonu Motorola V547 czy choćby jego średnia cena na chwilę obecną są nie możliwe do oszacowania.


Motywy na Motorole V547 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V547. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V547. Zapraszamy