Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V545

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola V545 to telefon stanowiący kolejny z serii terminal nawiązujący swoją budową oraz funkcjonalnością do jego poprzednika, czyli modelu V540. Również i w tym modelu poza nie wielkimi zmianami w wyglądzie terminala od strony funkcjonalnej nie wiele się zmieniło. Najważniejsze cechy telefonu Motorola V545 jego opis oraz możliwości przedstawiamy poniżej.


Podobnie jak poprzedni model, również i w V545 zastosowano ten sam wyświetlacz TFT o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów. Producent wyposażył nowszy model w baterię o nieco mniejszej pojemności 650mAh. Do komunikacji nadal posłuży nam praktyczna przeglądarka xHTML korzystająca z połączenia GPRS oraz dodatkowo moduł Bluetooth do przesyłania danych na nie wielkie odległości.

Obsługa dzwonków mp3, polifonii, wbudowana JAVA czy możliwość obsługi email oraz wiadomości mms to już standard także i w tym modelu. Dodatkowo producent w V545 wprowadził funkcję przeliczania walut. Patrząc obiektywnie również i Motorola V545 dostawała pochlebne opinie i była ceniona za nie wielkie wymiary oraz niezawodność. Dokładna wartość telefonu Motorola V545 czy choćby jego średnia cena na chwilę obecną są nie możliwe do oszacowania.


Motywy na Motorole V545 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V545. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V545. Zapraszamy