Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V540

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Motorola V540 to telefon o klasycznych kształtach nawiązujących do pierwotnej V-ki, model z klapką charakteryzujący się pracą w trzech zakresach oraz niebanalnym i opływowym wyglądem. Wersja Motoroli V540 poza niewielkimi szczegółami jest niemal lustrzanym odbiciem w stosunku do modelu V535. Krótki opis telefonu Motorola V540, dokładne cechy oraz możliwości prześledzimy poniżej.

V540 podobnie jak wiele modeli z rodziny popularnych V-ek oraz jej najbliższa siostra V535 posiadała dwa wyświetlacze, główny o wymiarach 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz drugi monochromatyczny znajdujący na przednim panelu o rozdzielczości 96x32px. W V540 znajdziemy mocniejszą baterię o pojemności 850 mAh natomiast sama zawartość funkcjonalna telefonu pozostaje niemal identyczna jak w modelu V535 czyli możliwość obsługi aplikacji napisanych w języku JAVA,  obsługa polifonii oraz mp3, Bluetooth, port usb oraz wciąż niewielka wewnętrzna pamięć 5MB. Do komunikacji posłuży przeglądarka xHTML w oparciu o szybkie jak na tamte lata połączenie GPRS. Dodatkowo telefon został wyposażony w obsługę email oraz pełny szereg funkcji biurowych. Aparat cyfrowy został nieco polepszony, teraz model V540 dysponuje już matrycą 0,3 Mpx.  Motorola V540 otrzymuje dobra opinie a jej Użytkownicy cenią ją przede wszystkim za nie wielki rozmiar i mobilną budowę co w połączeniu z niezłą funkcjonalnością daje konkurencyjny produkt. Wartość telefonu Motorola V540 oraz jego cena nie są na dzień dzisiejszy znane, ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Motorole V540 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V540. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V540. Zapraszamy