Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V535

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola V535 to telefon z klapką z średniej półki, charakteryzujący się czterozakresową pracą oraz wyglądem o przyjemnych i delikatnych kształtach. Model ten poza drobnymi szczegółami jest niemal identyczny w stosunku do modelu V525. Kiedy zadebiutował na rynku w roku 2004 posiadał większość tych niezbędnych jak i multimedialnych funkcji. Opis telefonu Motorola V535, dokładne cechy oraz możliwości prześledzimy poniżej.


V535 podobnie jak wiele modeli z rodziny popularnych V-ek oraz jej najbliższa siostra V525 była wyposażona w dwa wyświetlacze, jeden wewnętrzny a zarazem główny o rozdzielczości sięgającej 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz drugi dodatkowy, monochromatyczny znajdujący się po zewnętrznej stronie klapki o rozdzielczości 96x32px.

W tej wersji Motoroli znajdziemy mocniejszą baterię o pojemności 820 mAh natomiast funkcje multimedialne są identyczne jak w poprzednim modelu czyli np. Aparat fotograficzny potrafiący robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480px, możliwość obsługi aplikacji napisanych w języku JAVA czy choćby obsługa polifonii oraz mp3. Do komunikacji posłuży przeglądarka WAP oraz xHTML w oparciu o szybkie jak na tamte lata połączenie GPRS. Dodatkowo telefon został wyposażony w obsługę email oraz szereg funkcji biurowych. Motorola V535 otrzymuje dobra opinie a jej Użytkownicy cenią ją przede wszystkim za nie wielki rozmiar i mobilną budowę co w połączeniu z niezłą funkcjonalnością daje konkurencyjny produkt. Wartość telefonu Motorola V535 oraz jego cena nie są na dzień dzisiejszy znane.

Motywy na Motorole V535 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V535. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V535. Zapraszamy