Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v51

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                        Motorola v51 to kolejny telefon o klasycznych kształtach z klapką, który jest kontynuacją długiej i bogatej serii znanych i cenionych V-ek. Model v51 to niemal brat bliźniak modelu v50, w którym zastosowano pare nie wielkich zmian. Reprezentujący podstawowe funkcje, pracujący w dwóch zakresach charakteryzował się niską wagą oraz nie wielkim zużyciem energii. Najważniejsze cechy telefonu Motorola v51 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


Jak to wszystkie z V-ek wyposażony w zewnętrzną antenkę oraz nie wielki czarno biały wyświetlacz o rozdzielczości 96x64px model v51 oferował swojemu użytkownikowi wszystko co niezbędne aby nawiązać połączenie głosowe i wysłać krótką wiadomość sms oraz kilka dodatkowych udogodnień. Jako funkcje ułatwiające obsługę urządzenia można wymienić wybieranie głosowe oraz podręczny dyktafon. Dodatkowo model ten jak z resztą wielu jego konkurentów z tych lat o podobnych parametrach posiadał możliwość przesyłania danych i faksów, jednak w wersji v51 nowością jest funkcja EMS oraz już pełna gama funkcji biurowych takich jak Alarm, przelicznik walut, organizer oraz kalendarz. Duża zaletą w Motoroli v51 była bateria, która charakteryzowała się dość długim czasem czuwania, było to jasne z uwagi na fakt, że telefon posiadał nie wielki wyświetlacz oraz raczej podstawowe funkcje. Można powiedzieć, że Motorola v51 otrzymywała doskonałe opinie z uwagi na małe wymiary, wagę oraz swoją niezawodność. Dziś ciężko spotkać już taki telefon, co więcej ciężko oszacować obecną wartość telefonu Motorola v51 oraz jak cena tego aparatu kształtuje się w obecnej chwili.


Motywy na Motorole v51 nie są osiągalne ponieważ był to za prosty model na tego typu dodatki. Gry na model Motorole v51 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Motorole v51 stanowią klasyczne dźwięki monofoniczne.