Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V505

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Motorola V505 to model telefonu o dość dobrych parametrach funkcjonalnych pracujący w czterech zakresach. Kiedy ta popularna V-ka pojawił się w roku 2004 jako następca po modelu V501 został miło „skonsumowana” przez zadowolonych użytkowników poprzednich wersji tego aparatu. Prześledźmy zatem opis telefonu Motorola V505, jego najważniejsze funkcje oraz możliwości.


Kolejna generacja w postaci modelu V505 nawiązywała zarówno konstrukcją jak i funkcjami do poprzednich wersji, jednak producent wprowadził nie wiele innowacji do tego modelu. Zmieniła się wielkość wyświetlacza, w efekcie został on pomniejszony do rozmiarów 160x128px o nasyceniu 65 tys. kolorów. W Motoroli V505 nadal możemy surfować po Internecie i ściągać pliki w oparciu o GPRS, aparat fotograficzny robiący zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480px wciąż nie zadziwia. Dzwonki mp3, klient email oraz szereg funkcji biurowych znajdziemy również i w V505 jednak nowością w tej wersji jest możliwość rejestracji filmów video. Dodatkowo V505 została wzbogacona o mocniejszą baterię Li-Ion 780mAh pozwalającą na dłuższy czas pracy. Użytkownicy telefonu Motorola V505 przypisywali mu opinie dobrego i funkcjonalnego telefonu z jeszcze lepszym czasem czuwania baterii. Niestety dokładna cena aparatu Motorola V505 nie jest możliwa do oszacowania.


Motywy na Motorole V505 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V505. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V505. Zapraszamy