Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V501

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Motorola V501 to kolejny telefon, który odznacza się nie banalnym designem oraz przeciętną funkcjonalnością w ewolucji popularnych V-ek. Aparat pojawił się na rynku w roku 2004 i śmiało można go uznać za synonim modelu V500. Najważniejsze cechy telefonu Motorola V501 jego opis oraz możliwości przedstawiamy poniżej.  


V501 jest niemal identyczną wersją komórki co model V500. Sama konstrukcja oraz linie układu klawiatury są nieco inaczej poprowadzone jednak jest to generalnie ten sam model. V501 wyposażono w ekran główny TFT o rozdzielczości 176x220px i maksymalnym nasyceniu 65 tys. kolorów oraz ekran dodatkowy, monochromatyczny  96x32px. Nadal nie pomyślano o rozbudowaniu pamięci wewnętrznej, która wciąż jest nie wielka i wynosi tylko 5MB bez możliwości rozbudowy.


Nowością jest znacznie lepiej brzmiąca polifonia 32 głosowa. Najnowsze informacje możemy sprawdzać szybko i sprawnie dzięki tej samej przeglądarce WAP w oparciu o połączenie GPRS klasy 10. Dodatkowo w telefonie znajdziemy także możliwość obsługi aplikacji Java co pozwala na wgrywanie rozmaitych gier i programów. Warto zaznaczyć, że Motorola V501 otrzymywała pochlebne opinie, podobnie jak jej poprzedniczki ceniono ją za dobrą funkcjonalność w stosunku do nie wygórowanej ceny. Wartość telefonu Motorola V501 oraz jego dokładna cena nie są możliwe jednoznacznie do zanalizowania ponieważ model ten został wyparty już rynku.  


Motywy na Motorole V501 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V501. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V501. Zapraszamy