Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Motorola V500 to czterozakresowy telefon, który jest niemal bratem bliźniakiem jego poprzednika, modelu V400. Aparat pojawił się na rynku w roku 2003 i został wzbogacony o kilka nowych funkcji względem starszej wersji. Najważniejsze cechy telefonu Motorola V500 jego opis oraz funkcje prześledzimy poniżej.


Generalnie telefon jest nie wielkich rozmiarów o nieco większej wadze 123g od modelu V400. Sama konstrukcja oraz układ klawiatury pozostały w zasadzie niezmienne. V500 wyposażono w ekran główny o rozdzielczości 176x220px i maksymalnym nasyceniu 65 tys. kolorów oraz ekran dodatkowy, monochromatyczny  96x32px. Konstruktorzy również i tego modelu nie pomyśleli o rozbudowaniu pamięci wewnętrznej, która nadal jest nie wielka i wynosi tylko 5MB bez możliwości rozbudowy. Wprowadzono kilka nowych cech jak np. łącze bluetooth, wybieranie głosowe czy tryb głośnomówiący. Najnowsze informacje możemy sprawdzać szybko i sprawnie dzięki przeglądarce WAP w oparciu o połączenie GPRS. Dodatkowo w telefonie znajdziemy także możliwość obsługi aplikacji Java co pozwala na wgrywanie rozmaitych gier i programów. Warto zaznaczyć, że Motorola V500 otrzymywała pochlebne opinie a ceniono ją za dobrą funkcjonalność w stosunku do nie wygórowanej ceny. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Motorola V500 oraz jego dokładna cena nie są możliwe jednoznacznie do oszacowania ponieważ model ten zeszedł z rynku już dawno temu.


Motywy na Motorole V500 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V500. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V500. Zapraszamy