Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v50

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 54
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                        Motorola v50 to klasyczny telefon z klapką, który jako jeden z pierwszych modeli zapoczątkował długą i bogatą serię popularnych V-ek. Model v50 to niemal brat bliźniak modelu v3690, w którym zastosowano pare nie wielkich zmian. Reprezentujący całkowicie podstawowe funkcje, pracujący w dwóch zakresach charakteryzował się niską wagą oraz nie wielkimi wymiarami. Najważniejsze cechy telefonu Motorola v50 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


Wyposażony w zewnętrzną antenkę oraz nie wielki czarno biały wyświetlacz, model v50 oferował swojemu użytkownikowi wszystko co niezbędne aby nawiązać połączenie głosowe i wysłać krótką wiadomość sms jednak nadal nic pyzatym. Jako funkcje ułatwiające obsługę urządzenia można wymienić wybieranie głosowe oraz podręczny dyktafon. Dodatkowo model ten jak z resztą wielu jego konkurentów z tych lat o podobnych parametrach posiadał możliwość przesyłania danych i faksów, jednak w wersji v50 nowością jest przeglądarka WAP, kompozytor dzwonków, gry, kalkulator oraz słownik T9. Duża zaletą w Motoroli v50 była bateria, która charakteryzowała się dość długim czasem czuwania, było to dość zrozumiałe z uwagi na fakt, że telefon posiadał nie wielki wyświetlacz oraz podstawowe funkcje. Można powiedzieć, że Motorola v50 otrzymywała doskonałe opinie z uwagi na małe wymiary, wagę oraz swoją niezawodność. Dziś ciężko spotkać już taki telefon, co więcej ciężko oszacować obecną wartość telefonu Motorola v50 oraz jak cena tego aparatu kształtuje się w obecnej chwili.


Motywy na Motorole v50 nie są osiągalne ponieważ był to za prosty model na tego typu dodatki. Gry na model Motorole v50 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Motorole v50 stanowią klasyczne dźwięki monofoniczne z możliwością skomponowania nowych melodii.