Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola V400 to czterozakresowy telefon, który budową oraz designem bardzo przypomina model V300 uznawany za jego oficjalnego poprzednika. Aparat pojawił się na rynku w roku 2004 i został wzbogacony o kilka nowych funkcji względem modelu poprzedniego. Najważniejsze cechy telefonu Motorola V400 jego opis oraz funkcje prześledzimy poniżej.


Generalnie telefon jest nie wielkich rozmiarów o nieco mniejszej wadze 114g od modelu V300. Sama konstrukcja oraz układ klawiatury pozostały niezmienne. V400 wyposażono w ekran główny o rozdzielczości 176x220px i maksymalnym nasyceniu 65 tys. kolorów oraz ekran dodatkowy, monochromatyczny  96x32px.  Wewnętrzna pamięć telefonu to nadal tylko 5MB bez możliwości rozbudowy. Nowością jest polepszona jakość aparatu fotograficznego do matrycy 0,3 Mpx oraz możliwość odtwarza cznia większej ilości formatów dźwiękowych takich jak WAV, AMR oraz obsługa mp3. Najnowsze informacje możemy sprawdzać szybko i sprawnie dzięki przeglądarce WAP w oparciu o połączenie GPRS. Dodatkowo w telefonie znajdziemy także możliwość obsługi aplikacji Java co pozwala na wgrywanie rozmaitych gier i programów. Warto zaznaczyć, że Motorola V400 otrzymywała pochlebne opinie a ceniono ją za dobrą funkcjonalność w stosunku do nie wygórowanej ceny. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Motorola V400 oraz jego dokładna cena nie są możliwe jednoznacznie do oszacowania ponieważ model ten zeszedł z rynku już dawno temu.


Motywy na Motorole V400 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V400. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V400. Zapraszamy