Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v3670

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 54
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                       Motorola v3670 to klasyczny telefon z klapką, który jako jeden z pierwszych modeli zapoczątkował długą i bogatą serię popularnych V-ek. Model reprezentujący całkowicie podstawowe funkcje, pracujący w dwóch zakresach charakteryzował się niską wagą oraz nie wielkimi wymiarami. Najważniejsze cechy telefonu Motorola v3670 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


Wyposażony w zewnętrzną antenkę oraz nie wielki czarno biały wyświetlacz, model v3670 oferował swojemu użytkownikowi wszystko co niezbędne aby nawiązać połączenie głosowe i wysłać krótką wiadomość sms jednak nic pyzatym. Jako funkcje ułatwiające obsługę urządzenia można wymienić wybieranie głosowe oraz podręczny dyktafon. Dodatkowo model ten jak z resztą wielu jego konkurentów z tych lat o podobnych parametrach posiadał możliwość przesyłania danych i faksów. Duża zaletą w Motoroli v3670 była bateria, która charakteryzowała się dość długim czasem czuwania, było to dość zrozumiałe z uwagi na fakt, że telefon posiadał nie wielki wyświetlacz oraz podstawowe funkcje. Można powiedzieć, że Motorola v3670 otrzymywała doskonałe opinie z uwagi na małe wymiary, wagę oraz swoją niezawodność. Dziś ciężko spotkać już taki telefon, co więcej ciężko oszacować obecną wartość telefonu Motorola v3670 oraz jak cena tego telefonu kształtuje się w obecnej chwili.


Motywy na Motorole v3670 nie są osiągalne ponieważ był to za prosty model na tego typu dodatki. Gry na model Motorole v3670 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Motorole v3670 stanowią klasyczne dźwięki monofoniczne bez możliwości dogrywania nowych.