Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V360

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola V360 to telefon, który wyznacza nowym poziom w ewolucji popularnych V-ek. Reprezentujący nadal klasyczny model z klapką (konstrukcja clamshell)  o coraz nowszych funkcjach multimedialnych V360 w momencie pojawienia się na rynku w roku 2005 zainteresował wielu użytkowników poprzednich wersji. Krótki opis telefonu Motorola V360 jego najważniejsze cechy oraz funkcje prześledzimy poniżej.


W tej wersji V-ki poprawiono jakość wyświetlacza, teraz możemy się już cieszyć ekranem nasyconym 256 tys. kolorów co zdecydowanie poprawia komfort pracy z telefonem. Zastosowano także wiele nowoczesnych funkcji multimedialnych jak jeszcze szybsza możliwość korzystania z Internetu dzięki transmisji przesyłania danych EDGE czy aparat fotograficzny z matrycą 0,3Mpx i maksymalną rozdzielczością zdjęć 640x480px. Podobnie jak w poprzednich wersjach, również i w V360 nie zapomniano o możliwości obsługi JAVA, mp3, polifonii. Nowością jest Bluetooth oraz bardzo praktyczne rozszerzenie na karty microSD pozwalające rozbudować 5mb pamięć telefonu. Motorola V360 otrzymywała dobre opinie choć wielu użytkowników zarzucało tej wersji problemy z wyświetlaczem, a raczej taśmą, która zużywała się po wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu klapki. Niestety cena telefonu Motorola V360 nie jest obecnie znana, ponieważ model ten został już zastąpiony przez znacznie nowsze aparaty na rynku.


Motywy na Motorole V360 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V360. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V360. Zapraszamy