Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V330

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Motorola V330 to kolejny telefon z serii popularnych i nie zawodnych V-ek. Ta wersja Motoroli sporo parametrów oraz cech wizualnych odziedziczyła po modelu V303. Jak na 2004 rok wprowadzenia telefon wyróżniał się dość ciekawym designem oraz niebanalnym wzornictwem. Najważniejsze cechy telefonu Motorola  V330 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


Zastosowany wyświetlacz  o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz drugi zewnętrzny to w tych wersjach telefonów już standard. Co ciekawe poprawiono w końcu jakość aparatu cyfrowego i w nowym modelu V330 możemy już spotkać aparat z matrycą 0,3 Mpx, niestety nadal jakość zdjęć nie powalała ale były już lepszej jakości niż w aparatach zastosowanych u poprzednich V-ek. Nareszcie w telefonie znajdziemy możliwość przesyłania danych za pośrednictwem Bluetooth, czego brakowało również w poprzednich wersjach. Szybki Internet GPRS, obsługa Java oraz możliwość odtwarzania mp3 powodowały, że telefon reprezentował urządzenie o naprawdę szerokich możliwościach za nie wielką cenę. Jeżeli jesteśmy już przy wartości telefonu Motorola V330, jego dokładna cena na dzień dzisiejszy nie jest znana – jednak w momencie kiedy ten telefon pojawił się na rynku kwota jaką trzeba było za niego za płacić nie była zbyt wygórowana. Zdania na temat telefonu Motorola V330 oraz wszelkie opinie podpowiadały, że był to niezawodny telefon z wszystkimi praktycznymi funkcjami na pokładzie.


Motywy na Motorole V330 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V330. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V330. Zapraszamy