Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V313

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Motorola V313 to stosunkowo stary telefon, jednak po dziś dzień spotkać można wielu użytkowników, którzy wyrażają na jego temat pozytywne opinie. Model ten jest dość mały, ale niestety w czasach, w których został wyprodukowany technologia nie była tak zaawansowana jak dziś, przez co jego małe wymiary nie idą w parze z lekkością. Waży on aż 123 gramy przy rozmiarach 89 x 25.3 x 39 milimetrów. Po pierwszym spojrzeniu na telefon nie da się nie zauważyć obiektywu aparatu.

Jest to aparat VGA z matrycą 0.3 megapiksela wyposażony w funkcje czterokrotnego cyfrowego przybliżenia. Gdy otworzymy klapkę ujrzymy stosunkowo dobrej klasy wyświetlacz wykonany w technologii TFT o rozmiarach 176 x 220 pikseli obsługujący ponad 65 tysięcy kolorów. V313 posiada liczne dodatki i ciekawe funkcje. W standardzie jest dyktafon, GPRS, obsługa MP3, USB, WAP, przeglądarka xHTML oraz aplikacje Java.

Kalendarz, kalkulator, organizer, stoper, czy timer bez wątpienia znane są wszystkim użytkownikom telefonów komórkowych. Motorola V313 obsługuje tri-band, dzięki można z niego korzystać wszędzie, gdzie znajdują się nadajniki GSM 900, 1800 i 1900. Jedyną wadą tego modelu jest stosunkowo mała nawet jak na czasy, w których został on wprowadzony na rynek pamięć wbudowana o rozmiarze 5MB bez możliwości rozszerzenia.

Użytkownicy, którzy lubią personalizować swoje telefony wyposażając je w nowe motywy będą zawiedzeni brakiem tej możliwości w V313.