Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola V300 to wersja telefonu z klapką o dość dobrych parametrach funkcjonalnych, który pojawiała się na rynku w roku 2003. Model ten przeznaczony był dla klientów średniej klasy. Krótki opis oraz możliwości telefonu Motorola V300 przedstawiamy poniżej.


Trzyzakresowy model wyposażony był w bardzo prosty aparat VGA potrafiący wykonywać zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480px. Wyświetlacz główny o nasyceniu 65 tys. kolorów spokojnie wystarczał do wygodnego przemieszczania się po menu, do odczytu wiadomości mms oraz przeglądania zdjęć zrobionych wbudowanym aparatem. Dodatkowy wyświetlacz zewnętrzny o niebieskawym podświetleniu pozwalał sprawdzać nadchodzące połączenia oraz stan baterii czy siłę sygnału. Dodatkowo telefon posiadał wbudowane 5mb pamięci wewnętrznej, niestety bez możliwość rozszerzenia. Szybkie połączenie GPRS umożliwiało w modelu V300 wygodne przeglądanie stron za pośrednictwem przeglądarki xHTML oraz sprawne zarządzanie pocztą email. Z funkcji biurowych warto wymienić kalkulator, przelicznik walut, organizer, kalendarz czy dyktafon. Ponadto aparat był wyposażony w obsługę JAVA oraz możliwość odtwarzania mp3 i polifonii. Generalnie telefon prosty w obsłudze, mało awaryjny o wszystkich niezbędnych funkcjach, takie właśnie Motorola V300 otrzymywała opinie od swoich Użytkowników. Wartość telefonu Motorola V300 oraz jego cena nie są znane na dzień dzisiejszy ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V300 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V300. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V300. Zapraszamy