Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V235

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola V235 to telefon, który łączy w sobie elegancję i całkiem spore możliwości multimedialne. Aparat z klapką zadebiutował na rynku w roku 2005 jako dość zaawansowane i nie wielkie urządzenie. Najważniejsze cechy telefonu Motorola V235 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


Model V235 to kolejna już wersja w nieustannej ewolucji V-ek, którą wyposażono w dwa ekrany, jeden z nich o rozdzielczości 128x160px potrafiący wyświetlić do 65 tys. kolorów oraz ekran zewnętrzny, monochromatyczny 96x32px służący jedynie do podglądnięcia nadchodzących połączeń. W V235  znajdziemy już aparat cyfrowy o rozdzielczości 0,3 Mpx oraz możliwość nagrywania Video MPEG4. Jak się okazuje telefon posiada oprogramowanie pozwalające edytować zdjęcia wykonane aparatem, po czym wysyłać je za pośrednictwem wiadomości MMS. Zastosowana technologia EDGE umożliwia przesyłanie danych jak na ten rok z niezłą prędkością, pobieranie plików czy korzystanie z Internetu staje się jeszcze sprawniejsze i wygodniejsze. Obsługa JAVA, port miniUSB oraz możliwość odtwarzania MP3 to funkcje, które dopełniają pełne możliwości tego telefonu. Motorola V235 otrzymywała dobre opinie, użytkownicy tego telefonu cenili go za wszechstronną funkcjonalność a przy tym dość długi czas pracy na baterii. Niestety cena telefonu Motorola V235 nie jest możliwa do oszacowania na dzień dzisiejszy z uwagi już na brak jego pozycji na rynku.


Motywy na Motorole V235 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V235. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V235. Zapraszamy