Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V226

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola V226 stanowi telefon, który jest synonimem klasycznego i prostego modelu Motoroli V220 z klapką wyposażonego we wszystkie te zwykłe oraz ponad standardowe funkcje. V226 podobnie jak jego brat bliźniak pojawiła się na rynku w roku 2004 i był pieszczotliwie nazywany przez swoich Użytkowników „mydelniczką”. Prześledźmy zatem telefon Motorola V226, jego krótki opis oraz najważniejsze cechy.

Należy zacząć od tego, że model ten od strony funkcjonalnej nie różni się niczym od wersji V220, lekkiemu liftingowi został tylko poddany design telefonu. V226 dysponuje dwoma wyświetlaczami, jeden ten główny o rozdzielczości 128x128px potrafił wyświetlić do 65 tys. kolorów, natomiast drugi dodatkowy o wielkości tylko 96x32px pozwalał na sprawdzenie stanu baterii czy siły sygnału bez konieczności otwierania aparatu. W V226 zastosowano również prosty aparat fotograficzny, który wykonywał zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480px, ponadto telefon obsługiwał Javę oraz dzwonki mp3, polifoniczne. Do przeglądania stron za pośrednictwem przeglądarki WAP służyło szybkie połączenie GPRS, a wbudowany tryb głośnomówiący pozwalał na prowadzenie rozmów również za kierownicą. Jednym słowem praktyczny, nie wielki i funkcjonalny telefon, takie właśnie opinie otrzymywała Motorola V226. Niestety dokładna wartość telefonu Motorola V226 oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania na dzień dzisiejszy, ponieważ już dawno model ten zniknął z półek sklepowych, giełd oraz komisów.


Motywy na Motorole V226 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V226. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V226. Zapraszamy