Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola V220 stanowi telefon, który jest synonimem klasycznego, prostego modelu z klapką wyposażonego we wszystkie te zwykłe oraz ponad standardowe funkcje. V220 pojawiła się na rynku w roku 2004 nazywana później przez swoich Użytkowników „mydelniczką”. Prześledźmy zatem telefon Motorola V220, jego opis oraz najważniejsze cechy.


Aparat dysponuje dwoma wyświetlaczami, jeden ten główny o rozdzielczości 128x128px potrafił wyświetlić do 65 tys. kolorów, natomiast drugi dodatkowy o wielkości tylko 96x32px pozwalał na sprawdzenie stanu baterii czy siły sygnału bez konieczności otwierania aparatu. W V220 zastosowano również prosty aparat fotograficzny, który wykonywał zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480px, ponadto telefon obsługiwał Javę oraz dzwonki mp3, polifoniczne. Do przeglądania stron za pośrednictwem przeglądarki WAP służyło szybkie połączenie GPRS, a wbudowany tryb głośnomówiący pozwalał na prowadzenie rozmów również za kierownicą. Jednym słowem praktyczny, nie wielki i funkcjonalny telefon, takie właśnie opinie otrzymywała Motorola V220. Niestety dokładna wartość telefonu Motorola V220 oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania na dzień dzisiejszy, ponieważ już dawno model ten zniknął z półek sklepowych, giełd oraz komisów.


Motywy na Motorole V220 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V220. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V220. Zapraszamy