Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v2088

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 4 x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola v2088 to klasyczny telefon, który charakteryzował się pracą na dwóch zakresach. Jego debiut można było oglądać w roku 2000, kiedy to ten nie skomplikowany i nie drogi model zagościł na rynku. Prześledźmy zatem opis telefonu Motorola v2088 oraz jego najważniejsze funkcje.


Generalnie model v2088 nie wyróżniał się niczym szczególnym, była to prosta i solidna komórka służąca po prostu do dzwonienia. Jego największą zaletą było chyba jedynie wysyłanie danych i faksów, którą można było wykorzystać na potrzebę wymiany danych pomiędzy komputerem a np. Internetem. Co więcej model v2088 wyposażony był także w alarm wibracyjny oraz baterię Li-Ion o pojemności 600mAh co wystarczało na około 2dni normalnego użytkowania telefonu.  Dodatkowo w Motoroli v2088 były wymienne panele, które urozmaicały ten prosty i nie skomplikowany telefon. Solidny i trwały, Motorola v2088 właśnie takie opinie otrzymywała od swoich użytkowników. Wartości telefonu Motorola v2088 oraz jego cena na dzień dzisiejszy są praktycznie nie możliwe do oszacowania z uwagi na fakt, że model ten został już dawno temu wycofany z rynku.


Motywy na Motorole v2088 nie istniały. Z racji tego, że telefon był wyposażony w monochromatyczny ekran Gry na model Motorola v2088 nie  były dostępne. Natomiast dzwonki na Motorole v2088 należały do klasycznych dźwięków monofonicznych.