Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V191

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola V191 to stylowy telefon z klapką (konstrukcja Clamshell) pracujący w czterech zakresach, który pojawił się na rynku w roku 2005. Model ten uznawany był za przeciętny o standardowych funkcjach. Prześledźmy więc telefon Motorola V191 jego krótki opis oraz najważniejsze cechy.


Motorola w wersji V191 stanowiła kolejny model w ewolucji popularnych V-ek zaraz po modelu V190. Standardowy model wyposażony w dwa wyświetlacze, ten główny o rozdzielczości 128x160px pozwalał na wyświetlenie do 65 tys. kolorów natomiast dodatkowy umieszczony po zewnętrznej stronie obudowy był niewielkim ekranem monochromatycznym z niebieskawym podświetleniem na, którym można było sprawdzić kto dzwoni lub inne powiadomienia, stan baterii oraz siłę sygnału. Do łączenia się z Internetem kolejna wersja Motoroli nadal wykorzystywała GPRS a dzięki możliwości obsługi aplikacji Java wgrywanie aplikacji i gier nie stanowiło żadnego problemu. Dodatkowo V191 oprócz takich funkcji jak polifonia, dyktafon, zegarek z alarmem, kalkulator, przelicznik walut oraz kalendarz w stosunku do V190 wzbogacono go o pełną obsługę mp3 oraz słownik i stoper. Jeżeli chodzi o kształt obudowy oraz układ klawiszy, zmienił się nieco wygląd telefonu. Przyciski na klawiaturze modelu V191 teraz ściśle przylegają do siebie, w V190 były równo oddzielone. Motorola V191 otrzymywała pochlebne opinie, lekki i z każdą serią coraz bardziej funkcjonalny telefon sprawował się doskonale. Niestety na chwilę obecną cena telefonu Motorola V191 nie jest znana z uwagi na fakt, że model ten został już wyparty z rynku.

Motywy na Motorole V191 nie są dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V191. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V191. Zapraszamy