Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V190

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola V190 to zgrabny telefon z klapką (konstrukcja Clamshell) pracujący w trzech zakresach, który podobnie jak jego poprzednik model V188 debiutował na rynku w roku 2004. Jak nie oficjalne źródła donoszą również i V190 był modelem przeznaczonym na rynek podstawowy i faktycznie, jak na te lata telefon należał do serii przeciętnych i specjalnie niczym się nie wyróżniał. Prześledźmy zatem telefon Motorola V190 jego opis oraz najważniejsze cechy.


Motorola w  wersji V190 była kolejnym modelem  w ewolucji popularnch V-ek po modelu V188. Był to prosty telefon wyposażony w dwa wyświetlacze, ten główny o rozdzielczości 128x160 pozwalał na wyświetlenie do 65 tys. kolorów natomiast dodatkowy umieszczony po zewnętrznej stronie obudowy był zwykłym ekranem monochromatycznym na, którym można było sprawdzić kto dzwoni lub inne powiadomienia, stan baterii oraz siłę sygnału. Do łączenia się z Internetem telefon wykorzystywał tech. GPRS a dzięki możliwości obsługi aplikacji Java wgrywanie aplikacji i gier nie stanowiło problemu. Dodatkowo V190 oprócz takich funkcji jak obsługa dzwonków mp3, polifonia, dyktafon, wygaszacze, zegarek z alarmem, kalkulator, przelicznik walut oraz kalendarz wzbogacono o Bluetooth, odtwarzacz wideo, radio oraz przeglądarkę HTML. Zmienił się także nieco kształ obudowy oraz układ klawiszy. Użytkownicy modelu Motorola V190 nadawali mu opinie dobrego telefonu, lekki i praktyczny w każdych warunkach. Niestety na chwilę obecną cena telefonu Motorola V190 nie jest znana z uwagi na fakt, że model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V190 nie są dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V190. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V190. Zapraszamy