Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V188

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Motorola V188 to zgrabny telefon z klapką (konstrukcja Clamshell) pracujący w trzech zakresach, który debiutował na rynku w roku 2004. Jak nie oficjalne źródła donoszą V188 był modelem przeznaczonym na rynek podstawowy i faktycznie, jak na te lata telefon należał do przeciętnych i specjalnie niczym się nie wyróżniał. Prześledźmy zatem telefon Motorola V188 jego opis oraz najważniejsze cechy.


Motorola w  wersji V188 była prostym telefonem wyposażonym w dwa wyświetlacze, ten główny o rozdzielczości 128x128 pozwalał na wyświetlenie do 65 tys. kolorów natomiast dodatkowy umieszczony po zewnętrznej stronie obudowy był zwykłym ekranem monochromatycznym na, którym można było sprawdzić kto dzwoni lub inne powiadomienia, stan baterii oraz siłę sygnału. Do łączenia się z Internetem telefon wykorzystywał tech. GPRS a dzięki możliwości obsługi aplikacji Java wgrywanie aplikacji i gier nie stanowiło problemu. Dodatkowo w V188 znajdziemy obsługę mp3, polifonię, dyktafon, wygaszacze, zegarek z alarmem, kalkulator, przelicznik walut oraz kalendarz. Użytkownicy telefonu Motorola V188 nadawali mu opinie dobrego telefonu, lekki i praktyczny w każdych warunkach. Niestety na chwilę obecną cena telefonu Motorola V188 nie jest znana z uwagi na fakt, że model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V188 nie są dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V188. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V188. Zapraszamy