Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v180

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola V180 to kolejny telefon z serii popularnych V-ek, ten model można śmiało uznać za następce modelu V177 w drodze ewolucji tej wersji aparatów. Wprowadzony na rynek w roku 2004 został wzbogacony już wiele nowych funkcji multimedialnych. Prześledźmy zatem opis telefonu Motorola V180 jego cechy oraz najważniejsze funkcje.


Ten trzyzakresowy model oprócz wyświetlacz podstawowego o rozdzielczości 128x128px i nasyceniu 65 tys. kolorów wyposażono także w dodatkowy, niewielki wyświetlacz znajdujący się na przednim panelu telefonu. Na dodatkowym ekranie można było sprawdzić stan baterii, siłę sygnału oraz osobę do nas dzwoniącą – co eliminowało konieczność każdorazowego otwierania klapki. Konstruktorzy wyposażyli ten model również w Javę, a więc wgrywanie aplikacji i gier nie będzie problemem. Co więcej telefon wyposażony jest w odtwarzacz mp3 oraz midi. Do sprawnej komunikacji posłuży nam łącze GPRS oraz słownik T9 ułatwiający pisanie smsów. Telefon Motorola V180 otrzymuje bardzo dobre opinie i chwalony jest za ponadprzeciętne możliwości w nie dużej cenie. Niestety wartość telefonu Motorola V180 oraz jego dokładna cena nie są znane z uwagi na to, że model został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V180 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V180. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V180. Zapraszamy