Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V177

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola V177 to dwuzakresowy telefon z klapką, który można śmiało ogłosić następcą modelu V171. Podobnie jak jego poprzednik model V177 został przewidziany dla klientów z średnim zasobem gotówki. Prześledźmy zatem cechy telefonu Motorola V177 oraz opis jego funkcji.


Wprowadzony na rynek w roku 2005 pozwalał na pobieranie danych z Internetu z prędkością GPRS. Dzięki kolorowemu ekranu o rozdzielczości 128x160px i już lepszemu nasyceniu kolorów 65 tys. w stosunku do poprzednika odczytywanie MMS oraz EMS stało się o wiele przyjemniejsze. W V177 znajdziemy na przednim panelu dodatkowy, malutki wyświetlacz monochromatyczny służący do sprawdzenia stanu baterii, siły zasięgu oraz nadchodzącego połączenia. Wśród funkcji rozrywkowych pojawiła się możliwość wgrywania aplikacji Java, wgrywanie melodyjek oraz logo i dzwonki polifoniczne 40 tonowe naprawdę niezłej jakości. Port podczerwieni pozwoli nam na synchronizację telefonu z komputerem bądź na wysyłanie danych do innych urządzeń. Użytkownicy telefonu Motorola V177 cenią go za prostotę i praktyczność nadając mu opinie porządnego telefonu. Na chwilę obecną wartość aparatu Motorola V177 oraz jego cena nie są znane.


Motywy na Motorole V177 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V177. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V177. Zapraszamy