Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V176

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Motorola V176 to dwuzakresowy telefon z klapką, który można śmiało ogłosić następcą modelu V171. Podobnie jak jego poprzednik model V176 został przewidziany dla klientów z średnim zasobem gotówki. Prześledźmy zatem cechy telefonu Motorola V176 oraz opis jego funkcji.


Wprowadzony na rynek w roku 2005 pozwalał na pobieranie danych z Internetu z prędkością GPRS. Dzięki kolorowemu ekranu o rozdzielczości 128x160px i już lepszemu nasyceniu kolorów 65 tys. w stosunku do poprzednika odczytywanie MMS oraz EMS stało się o wiele przyjemniejsze. Wśród funkcji rozrywkowych pojawiła się możliwość wgrywania aplikacji Java, wgrywanie melodyjek oraz logo i dzwonki polifoniczne 32 tonowe naprawdę niezłej jakości. Port podczerwieni oraz usb pozwoli nam na synchronizację telefonu z komputerem bądź na wysyłanie danych do innych urządzeń. Użytkownicy telefonu Motorola V176 cenią go za prostotę i praktyczność nadając mu opinie porządnego telefonu. Na chwilę obecną wartość aparatu Motorola V176 oraz jego cena nie są znane.


Motywy na Motorole V176 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V176. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V176. Zapraszamy